Председателят на Младежкото обединение в БСП в Павликени е представител

...
 Председателят на Младежкото обединение в БСП в Павликени е представител
Коментари Харесай

Николай Димитров: БСП е партия на младите

 Open photo

 

Председателят на Младежкото обединяване в Българска социалистическа партия в Павликени е представител на общината в листата на “БСП за България ”.

Николай Димитров е на 34 години. Завършил е СОУ „ Бачо Киро “ в гр. Павликени и Висшето учебно заведение по агробизнес и развиване на районите със компетентност “Икономика на туризма ”. В момента работи във финансова институция на служба управител екип. Над 14 години е футболен арбитър и през свободното си време обича да спортува.

“Справедливост, хуманизъм и обществена отговорност ”, това са главните правила, поради които Николай става член на Българска социалистическа партия още на 18 години.

Открива общи черти сред спорта и политиката и споделя, че по този начин както футболът е групова игра със свои правила, по този начин и в политиката са значими тимът и разпоредбите на екипа.

Николай има вяра, че на тези избори Българска социалистическа партия ще успее да убеди повече младежи, тъй като е посочила социално-отговорно държание към тях - най-много посредством съответни политики.

“На тези избори Българска социалистическа партия в област Велико Търново, а и в цялата страна, се явява с значителен брой младежи в листите за народни представители. Това демонстрира за следващ път, че Българска социалистическа партия не е партия на представителите единствено на третото потомство, а и на най-младите, на тези от които всички чакат да изградят една модерна и демократична България ”, изяснява социалистът.

Той напомни, че в последния управнически мандат Българска социалистическа партия предложи и съумя да извоюва при гласуването в Народното събрание безплатните детски градини и облекченото подоходно облагане на младите фамилии, в чиито бюджети месечно към този момент остават още по над 100 лв., с помощта на подхванатите от левицата обществени ограничения.

В идващия парламент коалиция „ Българска социалистическа партия за България “ е подготвена с нови стъпки в помощ на младите: нулев налог върху приходите от трудови действия на българите до 26-годишна възраст, еднократната помощ при раждане на първо дете от 500 лева, при второ – 1000 лева, при трето – 1500 лева, а за всяко последващо – по 200 лева Еднократното заплащане за раждане на дете за майките-студентки да скочи от 2800 лева на 6500 лева Държавата да покрива всички процедури за двойките с репродуктивни проблеми, възнамерява още Българска социалистическа партия, изясни Николай Димитров.

За всички възпитаници от 1 до 4 клас родителите да получават еднократна помощ от 350 лева преди началото на всяка нова образователна година. Учебниците от 1 до 12 клас ще са безвъзмездни за всички възпитаници, както и медикаментите за децата до 14-годишна възраст е планувано в програмата на коалиция „ Българска социалистическа партия за България “.

Николай пожелава триумф на всички претенденти на “БСП за България ” в тези извънредно значими за страната ни избори и има вяра, че скоро България ще се трансформира в това мечтано място за живеене и неговите връстници, които са напуснали родината си, с цел да търсят прехранване в чужбина, скоро ще стартират да се завръщат.

 

Последвайте Епицентър.БГ към този момент и в !
Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР